Natural Silver - materac sprężynowy Relaks

Nowy produkt

Natural Silver to twardy materac z wkładem sprężynowym wykonanym ze sprężyn kieszonkowych typu Multi Pocket, obłożonych obustronnie pianką komfort oraz wkładką sizalowo-jutową, która nadaje materacu odpowiednio wysoką twardość.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Natural Silver - materac sprężynowy Relaks

Twardy materac Natural Silver marki Relaks, o wysokości 22 cm. Główną zaletą materaca jest 7-strefowy wkład ze sprężyn kieszonkowych typu Multi Pocket obłożonych z dwóch stron pianką Komfort o wysokości 3,7 cm oraz wkładką sizalowo-jutową. Wkład sprężynowy oraz pianka Komfort nadają materacu odpowiednią sprężystość, a wkładka sizalowo-jutowa zapewnia podwyższoną twardość oraz wytrzymałość materaca.

Materac dostępny jest w rozpinanym antyalergicznym pokrowcu z tkaniny membranowej pikowanej włóknem klimatyzującym, zapewniającym odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Dodatkowo, pokrowiec posiada pas klimatyzujący (siatka) poprawiający cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu materaca.

Materac Relaks Natural Silver o podwyższonej twardości (H3), cieszy się dużym zainteresowaniem osób preferujących twarde materace oraz osób z chorobami kręgosłupa, którym zalecono materace o zwiększonej twardości.

Cechy materaca Natural Silver (Relaks):

 • wysokość:  22 cm
 • twardość: twardy (5/5)
 • wkład ze sprężyn kieszonkowych Multi Pocket
 • materac 7-strefowy
 • obłożony obustronnie komfortową pianką
 • obłożony obustronnie wkładką sizalowo-jutową nadającą materacowi odpowiednią twardość
 • rozpiany pokrowiec z tkaniny membranowej
 • materac antyalergiczny
 • materac dwustronny
 • polski producent: Relaks
 • gwarancja: 2 lata + 10 lat na wkład


Natural Silver występuje w rozmiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 i 180x200 cm. Na indywidualne zamówienie, materac dostępny jest również w rozmiarach niestandardowych (na wymiar), np. 83x185, 155x207 itp.

Termin realizacji - dostawa

Termin realizacji zamówienia: ok. 6-14 dni roboczych. Dostawa GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany. Wysyłany do klienta kurierem, bezpośrednio z magazynu producenta.

Informacje o producencie

Logo materacy RELAKS

Materace RELAKS

Fabryka Materaców RELAKS to jeden z największych producentów materacy w Polsce. Od ponad 20 lat firma stawia na innowacyjne i ekologiczne materiały, co przekłada się na najwyższy komfort użytkowania materacy. Od kilku lat firma jest częścią europejskiej grupy kapitałowej FEY & Co, dzięki czemu materace RELAKS dostępne są na terenie Europy Zachodniej, jednocześnie otrzymując dostęp do najbardziej innowacyjnych materiałów wykorzystywanych do produkcji komfortowych materacy i stelaży o właściwościach ortopedycznych. Oferta firmy RELAKS to przede wszystkim wysokiej jakości i komfortowe materace piankowe (termo-elastyczne i wysoko-elastyczne), lateksowe, sprężynowe (kieszonkowe) oraz stelaże pod materac.

Materace RELAKS to: najwyższa jakość, komfort, innowacyjność, ekologiczne i certyfikowane materiały.

Terminy realizacji zamówień: 6-15 dni roboczych.

Opinie

Path: > > > Natural Silver - materac sprężynowy Relaks

Napisz opinię

Natural Silver - materac sprężynowy Relaks

Natural Silver - materac sprężynowy Relaks

Natural Silver to twardy materac z wkładem sprężynowym wykonanym ze sprężyn kieszonkowych typu Multi Pocket, obłożonych obustronnie pianką komfort oraz wkładką sizalowo-jutową, która nadaje materacu odpowiednio wysoką twardość.

30 innych produktów w tej samej kategorii:Relaks

9 innych produktów producenta/marki Relaks

Poprzednie
Następne