Dual Gold - materac Relaks

Nowy produkt

Dual Gold to materac piankowy (wysoko-elastyczny), 7-strefowy, z jednej strony o średniej twardości, a z drugiej strony o zwiększonej twardości. Materac o wysokości 20 cm.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Dual Gold - materac Relaks

Dual Gold to niezwykle komfortowy materac z wkładam wykonanym z połączonych pianek wysoko-elastycznych o strukturze falistej, podkreślającej 7-stref twardości. Każda z pianek posiada dwie różne twardości - jedna strona H2 (średnio-twarda, dla osób o wadze do 80 kg) druga strona H3 (twarda, zalecana osobom powyżej 80 kg wagi). Dzięki takiemu innowacyjnemu połączeniu, użytkownik ma możliwość wyboru bardziej komfortowej strony do spania lub użytkowanie miększej strony (cieplejszej) w okresie zimowym, a twardszej strony w okresie letnim. Dwustronny materac Dual Premium posiada wysokość ok. 20 cm.

OPCJA: dla rozmiaru 160x200 oraz 180x200 dostępna jest również wersja DUO - dwa osobne wkłady piankowe o różnych twardościach w jednym wspólnym pokrowcu. Czyli, jedna połówka materaca posiada twardość H2, a druga połówka H3 - opcja ta dedykowana jest partnerom o różnych wagach - każdy z użytkowników posiada twardość dopasowaną do jego wagi, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. W razie zainteresowania wersją damsko-męską DUO, przy składaniu zamówienia, w uwagach do zamówienia, proszę o wpisanie: "wersja DUO".

Pokrowiec

W materacu Relaks DUAL GOLD zastosowano pokrowiec antyalergiczny z certyfikowanej tkaniny membranowej, pikowanej włóknem klimatyzującej. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający wypranie pokrowca w temperaturze do 60 st.C.

Wymiary

Dual Gold dostępny jest w standardowych wymiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz  rozmiarach niestandardowych, dostępnych na indywidualne zamówienie.

Cechy materaca Dual Gold:

 • wysokość: 20 cm
 • twardość: H2/H3
 • 7 stref twardości
 • wkład z pianki wysoko-elastycznej o różnych twardościach
 • dwa osobne wkłady w jednym pokrowcu dla szerokości 160 i 180 cm
 • materac dwustronny, antyalergiczny i o właściwościach ortopedycznych
 • rozpinany pokrowiec pikowany włókniną klimatyzującą
 • materac dostępny w wersji DUO
 • zalecany stelaż: regulowany lub bez regulacji, na elastycznych listewkach
 • producent: Relaks
 • gwarancja: 2 lata + 10 lat na wkład

Termin realizacji - dostawa

Termin realizacji zamówienia: ok. 6-14 dni roboczych. Dostawa GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany. Wysyłany do klienta kurierem, bezpośrednio z magazynu producenta!

Informacje o producencie

Logo materacy RELAKS

Materace RELAKS

Fabryka Materaców RELAKS to jeden z największych producentów materacy w Polsce. Od ponad 20 lat firma stawia na innowacyjne i ekologiczne materiały, co przekłada się na najwyższy komfort użytkowania materacy. Od kilku lat firma jest częścią europejskiej grupy kapitałowej FEY & Co, dzięki czemu materace RELAKS dostępne są na terenie Europy Zachodniej, jednocześnie otrzymując dostęp do najbardziej innowacyjnych materiałów wykorzystywanych do produkcji komfortowych materacy i stelaży o właściwościach ortopedycznych. Oferta firmy RELAKS to przede wszystkim wysokiej jakości i komfortowe materace piankowe (termo-elastyczne i wysoko-elastyczne), lateksowe, sprężynowe (kieszonkowe) oraz stelaże pod materac.

Materace RELAKS to: najwyższa jakość, komfort, innowacyjność, ekologiczne i certyfikowane materiały.

Terminy realizacji zamówień: 6-15 dni roboczych.

Opinie

Path: > > > Dual Gold - materac Relaks

Napisz opinię

Dual Gold - materac Relaks

Dual Gold - materac Relaks

Dual Gold to materac piankowy (wysoko-elastyczny), 7-strefowy, z jednej strony o średniej twardości, a z drugiej strony o zwiększonej twardości. Materac o wysokości 20 cm.

30 innych produktów w tej samej kategorii:Relaks

9 innych produktów producenta/marki Relaks

Poprzednie
Następne