Energy Platinum - materac wysokoelastyczny Relaks

Nowy produkt

Materac Energy Premium z -strefowym wkładem z pianki wysokoelastycznej. Twardość materaca: H3 (twardy), o zwiększonej twardości (4/5). Wysokość: 24 cm.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Energy Platinum - materac wysokoelastyczny Relaks

Energy Platinum to 7-strefowy materac marki Relaks, o zwiększonej twardości (H3) z 14 cm wkładem ze sprężystej i komfortowej pianki wysoko-elastycznej obustronnie obłożonej 3 cm wysoko-elastycznej pianki wellness. Materac o twardości H3 (4/5), zalecany jest osobom o wadze powyżej 80 kg wagi.

Pokrowiec

Materac Energy Platinum posiada gładki, antyalergiczny pokrowiec membranowy, pikowany atestowanym włóknem klimatyzującym, który wspomaga odpowiednią wentylację wkładu piankowego, pomaga odprowadzić nadmiar wilgoci oraz reguluję temperaturę ciała użytkownika. Pokrowiec posiada zamek, umożliwiający rozpięcie i wypranie pokrowca.

Charakterystyka materaca Relaks Energy Platinum:

  • wysokość: ok. 24 cm
  • twardość: twardy (o podwyższonej twardości, zalecany osobom powyżej 80 kg wagi)
  • antyalergiczny
  • o właściwościach ortopedycznych
  • komfortowy wkład piankowy o wysokiej sprężystości
  • pokrowiec pikowany włóknina klimatyzującą regulującą temperaturę ciała, z siatką wentylacyjną 3D wspomagającą wentylację materaca
  • zalecany stelaż: regulowany lub bez regulacji
  • gwarancja na wkład piankowy: 10 lat
  • producent: RELAKS

Wymiary

Energy Platinum to materac dostępny w wymiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm oraz w wymiarach niestandardowych (np. 75x195, 162x209 cm).

Materac Energy Platinum dostępny jest również w wersji DUO (tzw.wersja damsko-męska), czyli jedna połówka materaca posiada twardość H2 (średnio-twardy), a druga połówka twardość H3 (o zwiększonej twardości). Wersja DUO występuje dla rozmiaru 160x200 oraz 180x200.

Materac o szerokości 160 cm i 180 cm dostarczany jest w wersji DUO - dwa pojedyncze wkłady w jednym pokrowcu.

Termin realizacji - dostawa

Termin realizacji zamówienia: ok. 6-14 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany. Wysyłamy do klienta kurierem, bezpośrednio z magazynu producenta!

Informacje o producencie

Logo materacy RELAKS

Materace RELAKS

Fabryka Materaców RELAKS to jeden z największych producentów materacy w Polsce. Od ponad 20 lat firma stawia na innowacyjne i ekologiczne materiały, co przekłada się na najwyższy komfort użytkowania materacy. Od kilku lat firma jest częścią europejskiej grupy kapitałowej FEY & Co, dzięki czemu materace RELAKS dostępne są na terenie Europy Zachodniej, jednocześnie otrzymując dostęp do najbardziej innowacyjnych materiałów wykorzystywanych do produkcji komfortowych materacy i stelaży o właściwościach ortopedycznych. Oferta firmy RELAKS to przede wszystkim wysokiej jakości i komfortowe materace piankowe (termo-elastyczne i wysoko-elastyczne), lateksowe, sprężynowe (kieszonkowe) oraz stelaże pod materac.

Materace RELAKS to: najwyższa jakość, komfort, innowacyjność, ekologiczne i certyfikowane materiały.

Terminy realizacji zamówień: 6-15 dni roboczych.

Opinie

Path: > > > Energy Platinum - materac wysokoelastyczny Relaks

Napisz opinię

Energy Platinum - materac wysokoelastyczny Relaks

Energy Platinum - materac wysokoelastyczny Relaks

Materac Energy Premium z -strefowym wkładem z pianki wysokoelastycznej. Twardość materaca: H3 (twardy), o zwiększonej twardości (4/5). Wysokość: 24 cm.

30 innych produktów w tej samej kategorii:Relaks

9 innych produktów producenta/marki Relaks

Poprzednie
Następne