Thermo Platinum - materac Relaks

Nowy produkt

Materac piankowy Thermo Platinium o średniej twardości (2/5). Wkład piankowy wykonany z trzech warstw - pianki termo-elastycznej, pianki komfort (środkowa warstwa) oraz pianki wysokoelastycznej. Wysokość: 22 cm.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Thermo Platinum - materac Relaks

Thermo Platinum to materac marki Relaks, z ekskluzywnej serii Platinum, 7-strefowy, o średniej twardości i wysokości 22 cm. Wkład materaca stanowią 3 warstwy pianek o różnych właściwościach:

 1. pianki termo-elastycznej o wysokości 7 cm,
 2. pianki wysoko-elastycznej o wysokości 5 cm oraz
 3. pianki komfort o wysokości 10 cm o podwyższonej elastyczności punktowej.


Połączenie pianek o różnych właściwościach i odmiennym stopniu twardości, pozwala użytkownikowi na wybór bardziej komfortowej strony do użytkowania. Zastosowana z jednej strony pianka termo-plastyczna, to tzw. pianka z pamięcią (zwana również leniwą pianką) - pianka pod wpływem temperatury ciała użytkownika oraz jego wagi idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki tym cechom, pianka posiada właściwości ortopedyczne - pozwala kręgosłupowi przybrać naturalną pozycję, tym samym zapewniając zdrowy sen.

Pokrowiec

Materac Relaks Thermo Platinum posiada pokrowiec z gładkiej, certyfikowanej tkaniny MicroModal oraz z zamkiem umożliwiającym rozpięcie pokrowca i jego wypranie w temp. do 60 st.C. W dolnej części pokrowca znajduje się siatka wentylująca wspomagająca cyrkulację powietrza oraz prawidłowe odprowadzanie wilgoci.

Wymiary

Thermo Platinum dostępny jest w wymiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 180x200 oraz w wymiarach niestandardowych (na określony wymiar, np. 82x195, 156x210 cm).

Właściwości materaca Thermo Platinum:

 • wysokość: 22 cm
 • ilość stref twardości: 7
 • twardość: średnia (jedna strona 2/5, druga 3/5)
 • zastosowanie 3 różnych pianek wzajemnie się uzupełniających
 • właściwości ortopedyczne
 • antyalergiczny
 • pokrowiec z zamkiem rozdzielczym
 • producent: RELAKS
 • Seria materaca: Platinum
 • gwarancja: 2 lata + 10 lat na wkład materaca

Termin realizacji - dostawa

Termin realizacji zamówienia: ok. 6-14 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany. Wysyłamy do klienta kurierem, bezpośrednio z magazynu producenta!

Informacje o producencie

Logo materacy RELAKS

Materace RELAKS

Fabryka Materaców RELAKS to jeden z największych producentów materacy w Polsce. Od ponad 20 lat firma stawia na innowacyjne i ekologiczne materiały, co przekłada się na najwyższy komfort użytkowania materacy. Od kilku lat firma jest częścią europejskiej grupy kapitałowej FEY & Co, dzięki czemu materace RELAKS dostępne są na terenie Europy Zachodniej, jednocześnie otrzymując dostęp do najbardziej innowacyjnych materiałów wykorzystywanych do produkcji komfortowych materacy i stelaży o właściwościach ortopedycznych. Oferta firmy RELAKS to przede wszystkim wysokiej jakości i komfortowe materace piankowe (termo-elastyczne i wysoko-elastyczne), lateksowe, sprężynowe (kieszonkowe) oraz stelaże pod materac.

Materace RELAKS to: najwyższa jakość, komfort, innowacyjność, ekologiczne i certyfikowane materiały.

Terminy realizacji zamówień: 6-15 dni roboczych.

Opinie

Path: > > > Thermo Platinum - materac Relaks

Napisz opinię

Thermo Platinum - materac Relaks

Thermo Platinum - materac Relaks

Materac piankowy Thermo Platinium o średniej twardości (2/5). Wkład piankowy wykonany z trzech warstw - pianki termo-elastycznej, pianki komfort (środkowa warstwa) oraz pianki wysokoelastycznej. Wysokość: 22 cm.

30 innych produktów w tej samej kategorii:Relaks

9 innych produktów producenta/marki Relaks

Poprzednie
Następne