Medivis Lux - materac Zobacz większe

Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

Nowy produkt

Materac Medivis Lux, o wysokości ok. 21 cm, średnio-twardy, z wkładem z pianki termo-elastycznej i wysoko-elastycznej, w antyalergicznych pokrowcach.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

Materac MEDIVIS LUX to niezwykle komfortowy, popularny i ekskluzywny model marki MK Foam (Koło) o wysokości ok. 21 cm. Jeśli oczekujesz od materaca najwyższej jakości, zdrowego i regenerującego odpoczynku, to Medivis Lux jest dla ciebie.

Wkład materaca Medivis Lux

Rdzeń materaca stanowią dwie połączone ze sobą pianki - z jednej strony pianka termo-elastyczna o wysokości 8 cm i gęstości 80kg/m3, a z drugiej strony pianka wysoko-elastyczna o wysokości 12 cm i gęstości 40kg/m3.

Warstwa pianki termo-elastycznej (visco) charakteryzuje się idealnym dopasowaniem się do kształtów ciała pod wpływem temperatury i nacisku użytkownika - zapewniając doskonałe podparcie dla każdej partii ciała, zwłaszcza kręgosłupa. Pianka visco cechuje się znikomym "naciskiem zwrotnym", dlatego mięśnie podczas snu odpoczywają zapewniając komfortowy, regeneracyjny sen.

Natomiast, pianka wysoko-elastyczna (Kaltschaum) charakteryzuje się wysoką sprężystością, wysokim komfortem oraz odpornością na odkształcenia. Dodatkowo, obie pianki to środowisko antyalergiczne, w którym nie rozwijają się grzyby, roztocza itp.

Twardość materaca

Medivis Lux jest materacem uniwersalnym (średnio-twardym). Dzięki zastosowaniu dwóch różnych pianek o różnych właściwościach i twardościach użytkownik ma możliwość wybrania bardziej komfortowej strony do spania - na stronie bardziej miękkiej z pianką wysokoelastyczną lub na stronie bardziej twardej z pianką termo-elastyczną.

Pokrowce

Materac dostępny jest w pięciu, wyselekcjonowanych pokrowcach z serii Exclusive:

 • Silver Lux
 • Tencel Lux
 • Spa&Thermo
 • Impuls
 • Anti-Stress
 • Outlast (pikowany)


Wszystkie pokrowce (oprócz Outlast) są nie pikowane oraz posiadają zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca.

Wymiary materaca

Materac Medivis Lux występuje w rozmiarach:

 • standardowych (80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm)
 • nie standardowych, czyli na określony indywidualny wymiar, np. 95x185, 152x219 cm itp.

Charakterystyka materaca MEDIVIS LUX

 • wysokość: ok. 21 cm
 • twardość: średnio-twardy
 • wkład piankowy: warstwa pianki termo-elastycznej + wysoko-elastycznej
 • właściwości: antyalergiczne i ortopedyczne
 • pokrowce z serii Exclusive, antyalergiczne, rozpinane
 • wymiary: standardowe i na określony wymiar (również ponad 2m)
 • zalecany stelaż: dowolny, o odpowiednim rozstawie elastycznych listew
 • producent: MK Foam (Koło)


Oryginalny, nowy i fabrycznie zapakowany materac wysyłamy do klientów kurierem, bezpośrednio z magazynu producenta.

Termin realizacji: ok. 3-6 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS! (dla zamówień powyżej 700 zł).

WAŻNE: materac jest fabrycznie nowym materacem - zostanie wykonany przez producenta MK Foam (Koło) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Informacje o producencie

Logo materacy Koło (MK Foam)Materace KOŁO (MK Foam)

M&K Foam to od 1992 roku największy producent materacy i stelaży w Polsce. Producent bardziej znany jest w Polsce pod potoczną nazwą "materace z Koła" lub "materace Koło" - siedziba firmy mieści się w miejscowości Koło. Oferta firmy MK Foam to przede wszystkim materace sprężynowe (kieszonkowe i bonellowe), lateksowe oraz komfortowe materace piankowe (elastyczne).

Ofertę producenta uzupełniają materace dziecięce, materace hotelowe i szpitalne, poduszki, pokrowce, nakładki higieniczne oraz stelaże pod materace. Materace MK Foam znane są z wysokiego komfortu oraz z wysokiej jakości użytych materiałów, co potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz nagrody na wielu międzynarodowych targach.

Średni termin realizacji zamówień na materace Koło wynosi 3-7 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS (dla zamówień powyżej 700 zł).

Opinie

Path: > > > Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

Napisz opinię

Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

Medivis Lux - materac Koło (MK Foam)

Materac Medivis Lux, o wysokości ok. 21 cm, średnio-twardy, z wkładem z pianki termo-elastycznej i wysoko-elastycznej, w antyalergicznych pokrowcach.

30 innych produktów w tej samej kategorii:M&K Foam

9 innych produktów producenta/marki M&K Foam

Poprzednie
Następne