Kokos Medium - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Nowy produkt

Materac Kokos Medium o wysokości ok. 16 cm, z wkładem ze sprężyn bonelowych, dostępny jest w dwóch wersjach: jednostronny (pik 1/2) oraz dwustronny (pik 2/2).

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Kokos Medium - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Materac Kokos Medium marki MK Foam (Koło) o wysokości ok. 16 cm, z wkładem ze sprężyn bonelowych. Materac dostępny jest w dwóch wersjach:

 • jednostronny (pik 1/2)
 • dwustronny (pik 2/2)


WAŻNE: W wersji jednostronnej wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony warstwą lateksowanego kokosu, pianką poliuretanową T25 (1,5 cm) oraz przekładką tapicerską, a z drugiej strony warstwą przekładki tapicerskiej oraz pianką poliuretanową T25 (2 cm) o zwiększonej sprężystości. W wersji dwustronnej Kokos Medium obłożony jest lateksowaną płytą kokosu, pianką T25 (1,5 cm) oraz przekładką tapicerską.

Dzięki zastosowaniu lateksowanej płyty kokosu, Kokos Medium można zaliczyć do materacy bardziej twardych.

Materac dostępny jest w pokrowcu antyalergicznym, wykonanym z materiału obiciowego (57 % polipropylen, 43 % poliester) - pikowany antyalergiczną owatą 80 g/m2.

PARAMETRY MATERACA KOKOS MEDIUM:

 • wysokość materaca: ok. 16 cm
 • stopień twardości: twardy (po stronie z kokosem)
 • wkład ze sprężyn bonelowych
 • obłożony pianką Poliuretanową oraz płytą kokosową ( 1- lub 2 stronie)
 • pokrowiec antyalergiczny (bez zamka)
 • wymiary standardowe oraz niestandardowe (na zamówienie)
 • zalecany stelaż: bez regulacji (elastyczny o odpowiednim rozstawie listew)
 • producent: MK Foam Koło
 • gwarancja/rękojmia: 2 lata

Materac Kokos Medium produkowany w Polsce, wyłącznie z jakościowych surowców wytwarzanych na terenie Polski lub UE. Wszystkie materace i stelaże marki MK Foam wysyłamy bezpośrednio z magazynu producenta, znajdującego się w miejscowości Koło.

Termin realizacji: ok. 3-6 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS! (dla zamówień powyżej 700 zł).

WAŻNE: materac jest fabrycznie nowym materacem - zostanie wykonany przez producenta MK Foam (Koło) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Informacje o producencie

Logo materacy Koło (MK Foam)Materace KOŁO (MK Foam)

M&K Foam to od 1992 roku największy producent materacy i stelaży w Polsce. Producent bardziej znany jest w Polsce pod potoczną nazwą "materace z Koła" lub "materace Koło" - siedziba firmy mieści się w miejscowości Koło. Oferta firmy MK Foam to przede wszystkim materace sprężynowe (kieszonkowe i bonellowe), lateksowe oraz komfortowe materace piankowe (elastyczne).

Ofertę producenta uzupełniają materace dziecięce, materace hotelowe i szpitalne, poduszki, pokrowce, nakładki higieniczne oraz stelaże pod materace. Materace MK Foam znane są z wysokiego komfortu oraz z wysokiej jakości użytych materiałów, co potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz nagrody na wielu międzynarodowych targach.

Średni termin realizacji zamówień na materace Koło wynosi 3-7 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS (dla zamówień powyżej 700 zł).

Opinie

Path: > > Kokos Medium - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Napisz opinię

Kokos Medium - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Kokos Medium - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Materac Kokos Medium o wysokości ok. 16 cm, z wkładem ze sprężyn bonelowych, dostępny jest w dwóch wersjach: jednostronny (pik 1/2) oraz dwustronny (pik 2/2).

30 innych produktów w tej samej kategorii:M&K Foam

9 innych produktów producenta/marki M&K Foam

Poprzednie
Następne