Duoflex NV - stelaż Koło (MK Foam)

Nowy produkt

Duoflex NV marki MK Foam (Koło) to solidny stelaż nieregulowany z drewna bukowego przeznaczony do użytkowania z każdym rodzajem materacy.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

NazwaDuoflex NV
ProducentMK Foam - KOŁO
Cechy szczególne / zaletystelaż bez regulacji, wykonany z drewna bukowego, solidna konstrukcja, 28 elastycznych listewek

Opis produktu

Duoflex NV - stelaż Koło (MK Foam)

Stelaż Duoflex NV (bez regulacji) został wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Listwy osadzone są w elastycznych gumowych uchwytach w ramie stelaża, wzmocnienie pasem dla lepszego ułożenia ciężaru ciała. Regulacja twardości w części środkowej stelaża. Duoflex NV to jeden z najpopularniejszych stelaży marki MK Foam (Koło).

Wysokość stelaża: 6 cm

Standardowe rozmiary:
szerokość: 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm i 160 cm;
długość: 190 i 200 cm

Stelaż Duoflex NV aby swobodnie zmieścił się między ramami łóżka jest o  4 cm krótszy i o 1 cm węższy, np. 80x200 ma w rzeczywistości wymiary 79x196 cm.
Cena stelaża o długości 190 cm będzie taka sama jak 200 cm.

Inne rozmiary niestandardowe na zamówienie (również na długość 210 cm i 220 cm). Możliwość zamówienia, za dopłatą nietypowego wymiaru np. 88x193 cm.

Ważne: stelaż Duoflex NV przesyłany jest w kartonie, do samodzielnego montażu.

stelaż Duoflex NV (Koło - MK Foam)

Informacje o producencie

Logo materacy Koło (MK Foam)Materace KOŁO (MK Foam)

M&K Foam to od 1992 roku największy producent materacy i stelaży w Polsce. Producent bardziej znany jest w Polsce pod potoczną nazwą "materace z Koła" lub "materace Koło" - siedziba firmy mieści się w miejscowości Koło. Oferta firmy MK Foam to przede wszystkim materace sprężynowe (kieszonkowe i bonellowe), lateksowe oraz komfortowe materace piankowe (elastyczne).

Ofertę producenta uzupełniają materace dziecięce, materace hotelowe i szpitalne, poduszki, pokrowce, nakładki higieniczne oraz stelaże pod materace. Materace MK Foam znane są z wysokiego komfortu oraz z wysokiej jakości użytych materiałów, co potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz nagrody na wielu międzynarodowych targach.

Średni termin realizacji zamówień na materace Koło wynosi 3-7 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS (dla zamówień powyżej 700 zł).

Opinie

Path: > > Duoflex NV - stelaż Koło (MK Foam)

Napisz opinię

Duoflex NV - stelaż Koło (MK Foam)

Duoflex NV - stelaż Koło (MK Foam)

Duoflex NV marki MK Foam (Koło) to solidny stelaż nieregulowany z drewna bukowego przeznaczony do użytkowania z każdym rodzajem materacy.

9 innych produktów w tej samej kategorii:M&K Foam

9 innych produktów producenta/marki M&K Foam

Poprzednie
Następne