Estrella Visco - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Nowy produkt

Estrella Visco to materac sprężynowy (kieszeniowy) z wysoko-gatunkowego drutu i obłożony jednostronnie elastyczną pianką PU o grubości 3 cm, a z drugiej 4 cm warstwą pianki termoelastycznej.


Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

NazwaEstrella Visco
ProducentMK Foam - KOŁO
Wkład materacawkład ze sprężyn kieszonkowych obłożony z jednej strony pianka termoelastyczną, a z drugiej strony pianką poliuretanową
Cechy szczególne / zaletykomfortowy, sprężyny kieszeniowe, zastosowanie pianki termo-elastycznej.
Wysokość materacaok. 20 cm
Twardośćśrednio-twardy (H2)

Opis produktu

Estrella Visco - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Materac sprężynowy Estrella Visco marki MK Foam (Koło) w pokrowcu lato-zima, z wkładem ze sprężyn kieszonkowych, obłożony obustronnie przekładką tapicerską oraz z jednej strony 3 cm warstwą pianki poliuretanowej T35 o zwiększonej sprężystości, a z drugiej strony obłożony 4 cm pianką termoelastyczną (visco). Niewątpliwie, główną zaletą materaca Estrella Visco jest zastosowanie dwóch różnych pianek o różnych właściwościach i twardościach - dzięki temu, użytkownik ma możliwość wyboru bardziej komfortowej strony do spania lub np. spania na stronie z pianką termo-elastczną w okresie letnim, a na stronie z pianki PU w okresie zimowym.

Zastosowana na jednej stronie materac Estrella Visco pianka termo-elastyczna jest nazywana pianką "leniwą" lub pianką "z pamięcią" - te określenia zawdzięcza swoim właściwościom, tzn. idealnym dopasowaniem się do kształtu ciała/kręgosłupa, pod wpływem temperatury i wagi naszego ciała. Pianki termoelastyczne wykorzystywane są m.in. w materacach rehabilitacyjnych oraz inkubatorach.

Parametry materaca:

  • antyalergiczny
  • średnio-twardy (zalecany osobom do ok. 80 kg wagi)
  • dwustronny
  • możliwość wykonania rozmiarów niestandardowych (na zamówienie)
  • zalecany stelaż: nie regulowany
  • wysokość: ok. 20 cm
  • ilość sprężyn: ok. 228 szt/m2
  • gwarancja/rękojmia: 2 lata
  • producent: MK Foam


Estrella Visco dostępna jest wyłącznie w pokrowcu Lato-Zima (bez zamka, nieściągalny).

Termin realizacji: ok. 3-6 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS! (dla zamówień powyżej 700 zł).

WAŻNE: materac jest fabrycznie nowym materacem - zostanie wykonany przez producenta MK Foam (Koło) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.


WYMIARY

Materac dostępny jest w wymiarach standardowych: 80x200, 80x190, 90x200, 90x190, 100x200, 100x190, 120x200, 120x190, 140x200, 140x190, 160x200, 160x190, 180x200, 180x190, 200x200, 200x190.

Możliwość zamówienia materaca na wymiar niestandardowy (np. 95x195, 183x215 itp.). Koszt zakupu rozmiaru niestandardowego będzie taki sam jak koszt kolejnego (większego) rozmiaru standardowego, np. cena rozmiaru 86x192 równa jest cenie rozmiaru 90x200, cena rozmiaru 149x185 równa jest rozmiarowi 160x200, a 160x210 będzie taki sam jak 180x200. Masz wątpliwości? - prześlij nam maila z dokładnymi wymiarami materaca, a szybko wyliczymy jego cenę.


POKROWIEC

Materac Estrella Visco występuje wyłącznie w pokrowcu lato-zima - bez zamka rozdzielczego.

pokrowiec lato-zimaLato-zima - pokrowiec (bez zamka rozdzielczego) z materiału obiciowego (38 % poliester, 25% bawełna, 37% polipropylen) pikowanej z jednej strony antyalergiczną owatą o gramaturze 80 g/m2 (na lato), a z drugiej strony naturalną owczą wełną 520 g/m2 (na zimę).

Materac produkowany w Polsce, wyłącznie z jakościowych surowców produkowanych na terenie UE. Wszystkie materace i stelaże marki MK Foam wysyłamy bezpośrednio z magazynu producenta, znajdującego się w miejscowości Koło.

Informacje o producencie

Logo materacy Koło (MK Foam)Materace KOŁO (MK Foam)

M&K Foam to od 1992 roku największy producent materacy i stelaży w Polsce. Producent bardziej znany jest w Polsce pod potoczną nazwą "materace z Koła" lub "materace Koło" - siedziba firmy mieści się w miejscowości Koło. Oferta firmy MK Foam to przede wszystkim materace sprężynowe (kieszonkowe i bonellowe), lateksowe oraz komfortowe materace piankowe (elastyczne).

Ofertę producenta uzupełniają materace dziecięce, materace hotelowe i szpitalne, poduszki, pokrowce, nakładki higieniczne oraz stelaże pod materace. Materace MK Foam znane są z wysokiego komfortu oraz z wysokiej jakości użytych materiałów, co potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz nagrody na wielu międzynarodowych targach.

Średni termin realizacji zamówień na materace Koło wynosi 3-7 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS (dla zamówień powyżej 700 zł).

Opinie

Path: > > > Estrella Visco - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Napisz opinię

Estrella Visco - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Estrella Visco - materac sprężynowy Koło (MK Foam)

Estrella Visco to materac sprężynowy (kieszeniowy) z wysoko-gatunkowego drutu i obłożony jednostronnie elastyczną pianką PU o grubości 3 cm, a z drugiej 4 cm warstwą pianki termoelastycznej.


30 innych produktów w tej samej kategorii:M&K Foam

9 innych produktów producenta/marki M&K Foam

Poprzednie
Następne