Nowy Arkadia I - stelaż (Janpol) Zobacz większe

Arkadia I - stelaż (Janpol)

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Arkadia I - stelaż (Janpol)

Arkadia I to elastyczny stelaż zbudowany z aż 28 sprężynujących, brzozowych listewek, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów materacy, a w szczególności dla tych piankowych i lateksowych.

Każda listewka stelaża jest zamontowana w oddzielnym, elastycznym i trwałym uchwycie, który pozwala na płynne poruszanie się listewek góra – dół. Ich gęste ułożenie zapewnia optymalne podparcie materaca i Twojego ciała. Regulacja twardości w części środkowej wspomaga dostosowanie podparcia do indywidualnych potrzeb i tym samym regulację sprężystości materaca.

Parametry stelaża Arkadia I

  • Wysokość: ok. 7 cm
  • Liczba listewek: 28
  • Odstępy między listewkami: ok. 3 cm
  • Gwarancja: 5 lat
  • Producent: Janpol


Uwagi:

Stelaż w wersji zmontowanej. Arkadia I jest także dostępna w opcji do samodzielnego montażu.
Bezpieczne i prawidłowe korzystanie ze stelaża Arkadia I jest uwarunkowane jego podparciem w co najmniej trzech punktach – okolicach głowy, nóg i na środku.

Informacje o producencie

Logo materacy JanpolMaterace JANPOL

JANPOL to polski producent materacy i stelaży, działający na krajowym rynku od początku lat 90, szybko przekształcając się z małej lokalnej firmy w jednego z największych polskich producentów. To co wyróżnia firmę Janpol na tle konkurencji, to przede wszystkim najwyższa jakość produktów oraz stosowanie innowacyjnych, antyalergicznych surowców. Działania firmy szybko zostały zauważone (również w UE), o czym świadczą wyróżnienia i zdobyte nagrody na wielu międzynarodowych targach. Oferta firmy to nie tylko materace (sprężynowe, piankowe/elastyczne czy lateksowe, ale również stelaże (regulowane i bez regulacji), poduszki, rozpinane pokrowce na materace, łóżka, kołdry oraz materace szpitalne i hotelowe.

Zamówione w naszym sklepie materace wytwarzane są przez przez firmę Janpol specjalnie dla Ciebie - dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nowy materac, fabrycznie zapakowany, wykonany na twoje indywidualne zamówienie. Średni czas realizacji zamówień wynosi ok. 5-12 dni roboczych i jest to czas wytworzenia gotowego materaca, czas "leżakowania" poprodukcyjnego oraz czas przygotowania go do wysyłki.

Opinie

Path: > > Arkadia I - stelaż (Janpol)

Napisz opinię

Arkadia I - stelaż (Janpol)

Arkadia I - stelaż (Janpol)

8 innych produktów w tej samej kategorii:Janpol

9 innych produktów producenta/marki Janpol

Poprzednie
Następne