Materace

Materace Jest 59 produktów.

Podkategorie

 • Sprężynowe

  Nasz internetowy sklep Boss-Meble.pl oferuje Państwu szeroki wybór produktów typu materace sprężynowe-kieszonkowe i bonnelowe. Wśród najpopularniejszych modeli, które możemy Państwu zaoferować, znajduje się bez wątpienia materac Estrella Lux. Produkt ten posiada sprężyny kieszonkowe, które z jednej strony pokrywa przekładka tapicerska, natomiast obustronnie materac obłożony jest 3-centymetrową płytą lateksu. Co istotne, zarówno pokrowiec, jak i warstwa lateksu wykonane są w taki sposób, by służyć naszym klientom swoimi antyalergicznymi właściwościami. Materac Estrella Lux zdobył medal na Międzynarodowych Targach Katowickich. Wyróżnienie to poświadcza o jego wysokiej jakości, którą dzisiaj oferujemy właśnie Państwu.

  Zainteresowanym polecamy jednak nie tylko materac Estrella Lux. Wśród ciekawych i wysokiej jakosci produktów znajduje się także materac Venus Multi Pocket oraz materac Czar Nocy.

  Multi Pocket dostępny jest w dwóch twardościach, H2 oraz H3. To kolejny antyalergiczny materac w naszej ofercie, który posiada właściwości ortopedyczne.

  Z kolei materac Czar Nocy z jednej strony posiada twardość H2 (tzw. średnia twardość), z drugiej natomiast twardość H3 (tzw. twardość zwiększona). Materac ten posiada 1000 sprężyn na 1 m2. I po raz kolejny warto wspomnieć, że materac ten posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne, zupełnie jak dwa pozostałe produkty.

  To zaledwie trzy modele dostępne w ofercie materaców sprężynowych-kieszonkowych, które polecamy Państwa uwadze. Oczywiście zapraszamy także do dokładnego zapoznania się z ofertą naszego sklepu i wyboru takiego materaca, który spełnia wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. W decyzji z pewnością pomoże przygotowana przez nas galeria produktów wraz ze szczegółowymi ich opisami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do przyjemnych oraz bezpiecznych zakupów online w naszym sklepie.


  Materace z wkładem sprężynowym typu multi pocket (tzw. materace kieszonkowe lub kieszeniowe).

 • Lateksowe

  Komfortowy sen jest jednym z czynników, które pozwalają nam efektywnie działać w ciągu całego dnia. Wypoczęci, chętniej podejmiemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań. By zapewnić sobie zdrowy, spokojny sen, warto pomyśleć o doborze odpowiedniego materaca. W naszym sklepie internetowym Boss-Meble.pl wybór jest o tyle prostszy, że każdy z oferowanych przez nas produktów odznacza się wysoką jakością wykonania i tak cennymi dla naszych klientów właściwościami, na przykład antyalergicznymi.

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedażową, w ramach której prezentujemy materace lateksowe. Szczególnie polecany przez nas model to materac lateksowy Ibiza. Dostępny w wielu rozmiarach oraz o różnym stopniu twardości, materac ten posiada 7-warstwowy wkład lateksowy. Kupując ten produkt, otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję. Tworząca wkład pianka lateksowa uzyskiwana jest między innymi z żywicy drzewa kauczukowego. Ma właściwości antyalergiczne ze względu na fakt, że lateks stanowi środowisko, w którym wszelkie roztocza oraz grzyby rozwijają się z trudem.

  Materac lateksowy Ibiza to jeden z wielu modeli dostępnych w ramach tej serii produktów. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sprzedażową materacy lateksowych w naszym sklepie. By ułatwić Państwu podjęcie decyzji o zakupie odpowiedniego produktu, przygotowaliśmy bogatą galerię zdjęć, którym towarzyszą szczegółowe opisy, Dzięki fotografiom i wyszczególnionymi informacjom będą Państwo mogli podjąć przemyślaną oraz skrojoną na miarę własnych potrzeb decyzję o zakupie materaca. Zapraszamy do zakupów!

 • Piankowe

  Wybór odpowiedniego materaca nie jest wcale taki łatwy, gdy okazuje się, że kilka lub kilkanaście modeli spełnia nasze oczekiwania. Co wówczas zrobić? Możemy oczywiście sugerować się takimi kryteriami jak cena lub zaostrzyć swoje wymagania, wyczulić nasze poszukiwania na znalezienie konkretnych właściwości materaca, np. jego antyalergicznych właściwości.

  W asortymencie sklepu internetowego Boss-Meble.pl z całą pewnością znajdą Państwo materace, które sprostają nawet najbardziej wyostrzonym kryteriom. Ze swojej strony gorąco polecamy Państwu zwrócenie uwagi na materace piankowe-elastyczne. Wśród nich znajdą Państwo między innymi materac piankowy Czwarty Etap, wypełniony 3-warstwowym wkładem, na który składają się: pianka lateksowa Talalay o grubości 4 cm, miękka pianka wysoko-elastyczna o grubości 10 cm oraz pianka wysoko-elastyczna o zwiększonej twardości i o grubości 5 cm. Materac ten dostępny jest w dwóch twardościach, H2 oraz H3. Pierwsza twardość zalecana jest osobom ważącym mniej niż 80 kg, druga osobom ważącym powyżej 80 kg.

  W ofercie materacy piankowych-elastycznych dostępne są także produkty Dubaj Lux 3D, Aruba, Ameland oraz wiele więcej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą sprzedażową materacy piankowych-elastycznych oraz pozostałych serii materacy. Zamówienia przyjmujemy zarówno drogą internetową, jak i telefoniczną. Zakupy ze sklepem Boss-Meble.pl to bezpieczne i przyjemne transakcje oraz dostawa zamówionych produktów tuż pod Państwa drzwi lub na każdy wybrany przez Państwa adres. Zapraszamy serdecznie!

 • Dziecięce

  Materace dziecięce o wymiarach standardowych 60x120i 70x140 cm przeznaczone są dla niemowląt i małych dzieci.

 • Kokosowe

  Sklep Boss-Meble.pl przygotował dla Państwa specjalny wybór materacy kokosowych. Są to produkty przygotowane z myślą o osobach stawiających wysokie wymagania wobec kupowanych towarów. Materace kokosowe posiadają różne rodzaje wkładu. W naszym asortymencie znajdują się zarówno materace kokosowe z wkładem lateksowym, sprężynowym, ale także piankowym obłożonym (lub też posiadającym) warstwę płyty kokosowej. Ten rodzaj materacy jest szczególnie polecany osobom, które ważą powyżej 90 kilogramów lub też wszystkim tym, którzy lubią spać na twardym podłożu.

  Wśród materacy kokosowych polecamy szczególnie Państwa uwadze dwa modele. Pierwszy z nich to materac Zeus Lux o wysokości 16,5 cm. Ten bardzo twardy produkt z antyalergicznym pokrowcem posiada wielowarstwowy wkład lateksowy, który obłożony jest z jednej strony płytą kokosową, z drugiej natomiast lateksowanym włosiem końskim.

  Drugi model materaca kokosowego to Tahiti. To kolejny twardy materac, który posiada tym razem 5-warstwowy wkład kokosowo-lateksowy. Wysokość tego produktu to 16 cm. Tahiti posiada antyalergiczny, rozpinany pokrowiec z serii Exclusive.

  Twarde materace kokosowe to jedna z wielu polecanych przez nas serii produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedażową naszego sklepu internetowego oraz do zakupów. Transakcje dokonane w naszym sklepie są bezpieczne, szybkie i przyjemne. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem materacy zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktowania się z przedstawicielami naszej firmy. Zapraszamy serdecznie!

 • Materace nawierzchniowe

  Materace nawierzchniowe, tzw. nakładki, topy lub toppery to cienkie materace mające na celu poprawienie komfortu użytkowania materaca bazowego.

 • Materace rehabilitacyjne

  W kategorii "Materace rehabilitacyjne" znajdują się wszystkie materace, które zostały uznane jako produkty medyczne z preferencyjną 8% stawką VAT. Materace odznaczają się prozdrowotnymi właściwościami i są zalecane zarówno osobom zdrowym jak i wszystkim osobom z problemami ortopedycznymi.

na stronę
Pokazuje 31 - 45 z 59 elementów
Pokazuje 31 - 45 z 59 elementów