Flamenco - materac sprężynowy Zobacz większe

Flamenco - materac sprężynowy Hilding

Nowy produkt

Materac Hilding FLAMENCO to komfortowy model z wkładem ze specjalnych sprężyn typu multipocket, obłożonych z jednej strony pianką lateksową (4 cm), a z drugiej strony pianką wysoko-elastyczną HR (4 cm) - dwie strony o różnych twardościach i właściwościach. Materac Flamenco o wysokości ok. 23-24 cm.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Flamenco - materac sprężynowy Hilding

Materac FLAMENCO o wysokości 23-24 cm, średnio-twardy, z 15-letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

Flamenco to komfortowy materac marki Hilding zbudowany na bazie sprężyn typu Multipocket. To rozwiązanie, w którym każda sprężyna pracuje osobno, dzięki czemu Flamenco oferuje więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca. Sprężyny Multipocket tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości, które reagują na ciężar poszczególnych partii ciała, zapewniając optymalne podparcie każdej partii ciała. Górną powierzchnię wkładu materaca zamyka profilowana płyta lateksowa, natomiast dolna, wysoko-elastyczna pianka. Taka konstrukcja zapewnia dodatkową elastyczność i sprężystość, a ich struktura umożliwia swobodną cyrkulację powierza i ciepła - dzięki temu materac oddycha i szybko odprowadza nadmiar wilgoci.

Flamenco to materac odwracalny - każda strona dostarcza odmiennych wrażeń i pozwala dostosować materac do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oferujemy jeden z dwóch pokrowców: Velvet (z innowacyjną technologią Purotex, wykorzystującą naturalne probiotyki, wyposażony dodatkowo w tamę 3D) oraz Tencel (wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych).


WKŁAD MATERACA HILDING FLAMENCO

Bazę 7-strefowego wkładu stanowią specjalne sprężyny kieszonkowe typu Multipocket, różniące się od zwykłych sprężyn kieszonkowych znacznie mniejszą średnicą, dwukrotne większą ilością oraz zdecydowanie wyższą sprężystością i komfortem. Dzięki sprężynom Multipocket i wysokiej elastyczności punktowej, ciało użytkownika podparte jest na całej długości, pozwalając przyjąć zdrową, naturalną pozycję kręgosłupa. Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony pianką lateksową o wysokości 4 cm, a z drugiej strony materaca, pianką wysoko-elastyczną HR o wysokości 4 cm. Zarówno lateks, jak i pianka wysokoelastyczna to wysoko cenione materiały wykorzystywane w branży tapicerskiej - nadają materacowi Flamenco jeszcze większego komfortu, gwarantują wygodny i zdrowy odpoczynek.

materac Flamenco - informacje


TWARDOŚĆ I WYMIARY

Materac Flamenco należy do modeli średnio-twardych, choć osoby poniżej 80 kg wagi ciała, mogą go odczuwać jako materac o zwiększonej twardości. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu dwóch różnych pianek, o różnych właściwościach i nieco innej twardości - mamy możliwość wyboru bardziej komfortowej strony do spania.

Flamenco dostępny jest w rozmiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm. Fabrycznie, materac przesyłany jest w formie zrolowanej.

Twardość materaca Flamenco


POKROWCE

Dostępne są 2 antyalergiczne pokrowce do wyboru:

 • Tencel - to naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych - kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii Pokrowiec z taśmą 3D wspomagającą wentylację wewnątrz materaca.
 • Velvet - to miękki w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki zawarte w pokrowcu, stopniowo pękając i uwalniając probiotyki zwalczające alergeny powodujące alergię na kurz oraz astmę.

pokrowiec Velvet i Tencel

Oba pokrowce posiadają zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60 st.C. Pokrowce zwalczają bakterie oraz kontrolują poziomo wilgotności, gwarantują zdrowe środowisko snu.


CHARAKTERYSTYKA MATERACA

 • wysokość: 23 cm (w pokrowcu Tencel) lub 24 cm (w pokrowcu Velvet)
 • twardość: średnio-twardy
 • wkład: sprężyny kieszeniowe MultiPocket obłożone z jednej strony lateksem, z drugiej pianką wysokoelastyczną Flexifoam
 • pokrowce do wyboru: Velvet lub Tencel
 • pokrowce z zamkiem rozdzielczym oraz z uchwytami
 • materac 7-strefowy
 • materac o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych
 • materac odwracalny (dwustronny)
 • zalecany stelaż: bez regulacji
 • gwarancja: 2 lata + 15 lat (dodatkowa gwarancja producenta na wkład)
 • producent: Hilding


PREZENTACJA

Zobacz prezentację video materaca Hilding Flamenco przygotowaną przez producenta, firmę Hilding:


TERMIN REALIZACJI - DOSTAWA

Termin realizacji zamówienia: ok. 5-12 dni roboczych. Dostawa kurierska GRATIS.
Materac nowy, fabrycznie zapakowany, wykonany przez producenta (Hilding) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Informacje o producencie

Logo materacy HildingMaterace HILDING

Hilding Andersson to szwedzki producent działający na rynku łóżek i materacy od ponad 70 lat, a w Polsce działająca od 2000 roku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości produktom, Hilding szybko stał się czołowym producentem materacy w Polsce. W swoim zakładzie pod Poznaniem o powierzchni ponad 45 tys. m2 firma produkuje materace dla europejskiej sieci sklepów IKEA oraz markowe materace pod swoimi ekskluzywnymi brandami: Hilding, Curem oraz Jensen.

Oferta firmy HILDING to przede wszystkim komfortowe materace piankowe (termo-elastyczne, wysoko-elastyczne), lateksowe, sprężynowe (typu kieszeniowe, bonelowe, multipocket oraz interactive), materace kokosowe (twarde) oraz dziecięce i młodzieżowe. Ofertę uzupełniają stelaże (bez regulacji i regulowane elektrycznie i manualnie), poduszki oraz łóżka (tapicerowane i kontynentalne).

Wysoki komfort użytkowania, innowacyjne technologie produkcji, najwyższa jakość starannie wyselekcjonowanych produktów, wieloletnia gwarancja oraz skandynawska filozofia firmy mająca na celu zadowolenie użytkownika oraz jego zdrowy, spokojny sen, powodują iż materace Hilding to najbardziej optymalny wybór.

Opinie

Path: > > > Flamenco - materac sprężynowy Hilding

Napisz opinię

Flamenco - materac sprężynowy Hilding

Flamenco - materac sprężynowy Hilding

Materac Hilding FLAMENCO to komfortowy model z wkładem ze specjalnych sprężyn typu multipocket, obłożonych z jednej strony pianką lateksową (4 cm), a z drugiej strony pianką wysoko-elastyczną HR (4 cm) - dwie strony o różnych twardościach i właściwościach. Materac Flamenco o wysokości ok. 23-24 cm.

30 innych produktów w tej samej kategorii:Hilding

9 innych produktów producenta/marki Hilding

Poprzednie
Następne